UWAGA! Dołącz do nowej grupy Sandomierz - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Zakończenie postępowania administracyjnego w sprawie budowy instalacji fotowoltaicznej w Sandomierzu


W Sandomierzu zakończono postępowanie administracyjne dotyczące wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla planowanej budowy instalacji fotowoltaicznej o mocy do 7 MW. Inwestycję zainicjowała firma Pilkington Automotive Poland Sp. z o.o. W toku postępowania uzyskano pozytywne opinie od organów ochrony środowiska, co oznacza, że projekt nie wymaga dalszej oceny oddziaływania na środowisko. Mieszkańcy oraz zainteresowane strony mogą zapoznać się z dokumentacją sprawy w Urzędzie Miejskim.

Decyzja o zakończeniu postępowania została podjęta na podstawie przepisów Kodeksu postępowania administracyjnego oraz ustawy o udostępnianiu informacji o środowisku. W wyniku działań burmistrza miasta, postępowanie dowodowe dotyczące wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach zostało zakończone, a liczba stron postępowania jest większa niż dziesięć. Dlatego powiadomienia odbywają się z wykorzystaniem publicznych ogłoszeń oraz Biuletynu Informacji Publicznej, co ma na celu zapewnienie pełnej jawności procesu.

Wszyscy zainteresowani mogą zapoznać się z dokumentacją w Wydziale Nadzoru Komunalnego w Urzędzie Miejskim w Sandomierzu. Umożliwia to czynny udział stron w postępowaniu, co się wiąże z ich prawem do wglądu w akta sprawy oraz zgłaszania uwag do zebranych materiałów. Dokumenty będą dostępne przez siedem dni od daty doręczenia obwieszczenia, po wcześniejszym ustaleniu terminu wizyty w urzędzie – stąd zachęca się do kontaktu telefonicznego lub mailowego z osobą odpowiedzialną za sprawę.

Źródło: Urząd Miasta Sandomierz


Oceń: Zakończenie postępowania administracyjnego w sprawie budowy instalacji fotowoltaicznej w Sandomierzu

Średnia ocena:4.49 Liczba ocen:7


Zobacz Także